Mateřská škola Šafaříkova, Moravská Ostrava

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (11 votes cast)
Ulice: Šafaříkova 1050/9
Město: 70200 Ostrava – Moravská Ostrava

.
Telefon: (+420) 596 136 724
Web: http://www.safarikova.moravskaostrava.cz
E-mail: mssafarikova@tiscali.cz
.
Kapacita: 75 dětí
Provoz: 6:00 – 16:30
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
 
Detailní popis:
Výchovně vzdělávací práce probíhá ve třech třídách s dětmi od 3 do 6 let podle programu “Barevný svět” – abeceda objevování, poznávání okolního světa s důrazem na zdravý životní styl, na správnou životosprávu, aktivní způsob života (např. sportovní hry, plavání, otužování apod.). 
S dětmi předškolního věku zaručena individuální práce.
Aktivity:
narozeninové oslavy
divadelní představení
karnevaly
zábavné programy
kouzelník
výstavy a tvůrčí dílny
výtvarné soutěže
vycházky do ZOO
zahradní párty
Vánoce v MŠ
Myslíme i na druhé
návštěva v dětském domově, v útulku pro pejsky
oslavy MDD
rozloučení se školáky
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola Šafaříkova, Moravská Ostrava, 8.9 out of 10 based on 11 ratings

3 komentáře u Mateřská škola Šafaříkova, Moravská Ostrava

 1. Jana napsal:

  Školka nám byla doporučena a jsem za to moc ráda. Měl to být jen přechodný rok, protože v naší obci syna nepřijali. Rozhodně měnit nebudeme!! Celý přístup kolektivu je naprosto úžasný. Školka pořádá různé aktivity, je aktivní. Infrasauna v případě špatného počasí je dalším bonusem. Školku doporučuji!!

 2. Eva napsal:

  Dobrý den,
  do mateřské školky chodí moje dcerka už 3 roky a druhá dcerka prvním rokem. Jsem ze školky nadšená. Výborné paní učitelky, skvělý přístup, vymýšlejí spoustu programů jak ve školce, tak aktivit mimo školku. Velmi mě mrzí, že panuje názor, že když je školka v Přívoze, musí být taková nebo maková a rodiče se zbytečně bojí. Já jsem za tuto školku vděčná a hlavně vidím jejich přístup i na dobré náladě svých dětí. Neměnila bych a můžu všem vřele doporučit.

 3. Eva napsal:

  Jsem velmi spokojená, moc milé paní učitelky i paní ředitelka. Příjemná komunikace, snaží se dětem vymýšlet různé programy a témata a dcerka je ve školce spokojená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>