Mateřská škola I.Herrmanna, Ostrava – Jih

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (13 votes cast)
Ulice: I.Herrmanna 23
Město: 70030 Ostrava – Jih
.
Telefon: (+420) 596 716 419
E-mail: zs.krestova@krestova.ostrava.indos.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Kapacita MŠ: 104 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola I.Herrmanna, Ostrava - Jih, 8.9 out of 10 based on 13 ratings

2 komentáře u Mateřská škola I.Herrmanna, Ostrava – Jih

  1. Kašovská Petra napsal:

    Naše mateřská školka kam jdeme ted v pondělí na zápis,ale kde chodíme už celý rok na předškolkovou přípravu kočička je velice pěkně udělaná,přístup paní učitelek je krásný,super a profesionální,a malý se do ní moc těší,a tím ,že májí udělaný tento předškolkový program pro děti tak nejde do cizího prostředí,což je super.Takže by ten přechod nemusel být ani tak hrozný,jako když jde dítě poprvé do cizího prostředí.

  2. Janáčková napsal:

    Menší školka, jejíž polovina je zaměřena pro děti s vadou očí. Vyškolený personál, který je schopen i provádět logopecká cvičení s dítětem podle pokynů logopeda. Školka má s dispozici zahradu (vybavenou pískovišti a prolízačkami), která by však potřebovala rekonstrukci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>