Mateřská škola Mitušova 6

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Ulice: Mitušova 6
Město: 70030 Ostrava – Jih
.
Telefon: (+420) 596 725 503
E-mail: skolka@zsmitusova8.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Kapacita MŠ: 160 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola Mitušova 6, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

2 komentáře u Mateřská škola Mitušova 6

 1. Silvie Jandová napsal:

  Se školkou jsme velmi spokojeni . Paní ředitelka i paní učitelky jsou moc hodné a naše malá se do školky vždy těší.Dělají spoustu akcí pro děti a o všem jsme včas informováni. Školku můžu všem vřele doporučit :-) )

 2. Jitka Cholevová napsal:

  Učitelky jsou velmi přátelské, syn se do školky vždyky moc těší a já ostatně taky.
  Potřebné informace jsou vždy s dostatečný přdstihem vyvěšeny na nástěnce, nebo na dveřích třídy a zároveň nám vše sděluje i paní učitelka.Pravidelně se pořádají schůzky s rodiči, kde je nám sděleno, co se bude následující měsíce dít – pořádané akce…
  Děti se učí spoustu básníče a písníček, nacvičují besídky pro rodiče.
  Školka nabízí spoustu kroužků, pořádá školku v přírodě, plavání, dětský den, karnevaly. Navštěvují divadlo, jezdí na výlety…Na zahradě mají děti průlizky, pískoviště aj.
  Ve třídě, šatnách i wc je vždy čisto. Celkově na mne školka působí velmi dobrým dojmem a ikdyž do ní musíme dojíždět z jiného obvodu jsem šťastná, že syn chodí právě do téhle školky.
  Dávám deset bodů a všem doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>