Mateřská škola Volgogradská, Ostrava – Jih

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (11 votes cast)
Ulice: Volgogradská 4/2613
Město: 70030 Ostrava – Jih

.
Telefon: (+420) 596 750 154

E-mail: msgurtjevova@seznam.cz

.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Mateřská škola Chrjukinova
detašované pracovištěChrjukinova 11
700 30  Ostrava – JihTelefon: 596 746 290
Mateřská škola Gurtjevova
detašované pracovištěGurtjevova 9/458
700 30  Ostrava – JihTelefon: 596 746 066
Provoz škol: 6:00 – 16:30 hod.
Kapacita MŠ: 319 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola Volgogradská, Ostrava - Jih, 8.3 out of 10 based on 11 ratings

5 komentářů u Mateřská škola Volgogradská, Ostrava – Jih

 1. Tatranka Oplatková napsal:

  Dobrý den, syn chodí od září do MŠ Gurťjevova a jsme naprosto spokojeni. Můžu pro něj chodit brzy ale on tam chce být minimálně do tří aby si pohrál i v jiných třídách =) Učitelky má rád všechny a je s nimi spokojený. Nikdy jsme tam neměli problém. Je pravda, že chodí méně ven, ale to je z důvodu smogu a né, že by byly líné učitelky, oni musí totiž každé ráno volat kvůli smogové situaci =) Pokud nevěříte, můžete si to sami kontrolovat zde, jelikož je na ulici Pavlovova měřící stanice http://www.chmi.cz/files/portal/docs/uoco/web_generator/actual_hour_data_CZ.html Co se týče aktivit, měli maškarní, byli na výletě, divadélka … pokaždé co příjdu mají na nástěnce nové práce a na besídce uměly hromadu písniček a básniček, což mě až udivilo kolik toho ty učitelky zvládly s tak malými dětmi. Měli jsme strach ze sociálně slabých, ale s nikým nemáme problém. Jo a každou chvíli si neseme ze školky nějaký dáreček v podobě omalovánek, pexesa či časopisu =)

 2. Lukáš M napsal:

  Škola Gurtějevova je fajná,až na některé učitelky,které ráno sedí vykecavají a jen tak okem pozorují děti,jak si kreslí. Od listopadu do konce března nebyly děcka vůbec venku (stěžovali si rodiče) a byly dny,kdy bylo horko 14°C. Raději byly ve školace uvnitř, toto je negativum ! Pokud dítě kašle,tak jim to vůbec nevadí,může kašlat klidně jak starý tuberák. Ale jak má trochu více rýmu,nemůžete ho tam mít. Jsem zvědav,kdo tam bude příští rok, ředitelka(která je fajná)jde do důchodu. Můj syn naštěstí má skvělé paní učitelky. Gurtějevova není špatná, ale další děti už tam nedám!

 3. Aneta Serafinová napsal:

  Se školkou Chrjukinova jsme moc spokojeni, je to menší školka rodinného typu, učitelky, ředitelka i zástupkyně sympatické, hodné, schopné, usměvavé, děti je mají rády, komunikace s rodiči perfektní, kromě ústního sdělení je vše vypsáno na nástěnkách či dveřích, seznámení s programy taktéž dobré, naše dítko je ve školce šťastné, líbí se mu v ní, učí se v ní nové a nové věci, básničky, písničky, říkanky..
  Kroužky školka také nabízí (keramika, plavání, dříve i zumba apod.) a aktivity jj. divadla, hopsalíny, karneval jsou ve školce pravidelně každý měsíc. Jednou za rok mají i pyžamovou párty, na jejíž premiéru se letos moc těšíme :)
  Mimo školku chodí sice minimálně, výlet do zoo či dinoparku 1x za školní rok, přes zimu chodili ven (konkrétně naše třída menších dětí) velmi málo, ale přes teplejší období chodí ven docela často.
  Díky sponzorskému daru se upravila i zahrádka, kromě pískoviští se postavil domeček se skluzavkou, průlízky a opravila se cestička pro jízdu dětí s různými odrážedly a kolobrndami. Moc pěkné!
  Spolupráce se ZŠ je také velmi rozsáhlá.
  Opravdu všem jen a jen DOPORUČUJI, sice nějaké menší výhrady mám, ale to jsou drobnosti, které by na celkovém hodnocení neměly žádný význam.
  Letos se chystáme na zápis s druhým dítkem a to do MŠ Gurtjevova, další odloučené pracoviště MŠ Volgogradské a myslím,že budeme taktéž spokojeni. :)

  • Lukáš M napsal:

   Dobrý den, zůstaňte raději na Chrujkince ! Na Gurtěvce se uvidí,jak to tam bude,jak se vymění vedení. Taky čekám,jak to tam dopadne a spoustu rodičů má z toho obavy !

   • Serafinka napsal:

    no to jste mě teda moc nepotěšil, Lukáši, my už se pro Gurtjevku rozhodli.. Teď jste mi nasadil pěkného brouka do hlavy.
    Chrjukinka má taky své mouchy, třída, ve které je syn má taky pohodlnější paní učitelky, které s nimi moc ven nechodili, ale my maminky jsme je na to upozornili a opravdu se začaly více snažit..
    Vy myslíte, že odchodem paní ředitelky bude Gurtjevka ještě horší???? Díky, Anet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>