Mateřská škola Vozová, Praha 3

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (5 votes cast)
Ulice: Vozová 5/953
Město: 13000 Praha 3

.
Telefon:  (+420) 222 715 636
Fax: (+420) 222 715 636
Web: http://www.materska-skola.cz/vozova5
E-mail: msvozova@seznam.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Škola pracující podle vzdělávacího programu: „Jen si, děti, všimněte, co je krásy na světě“ – zaměření na esteticko-citové tvořivosti, rozvíjení osobnosti dítěte s komunikativními dovednostmi a neformální spolupráci s rodinou.
Součástí areálu školy je členitá zahrada u Riegrových sadů, kuchyně a prádelna (pavilon B), tělocvična a pracovní třídy (pavilon A1), každá třída má vlastní hernu, kabinet a jídelnu.
Škola je tvořena třemi pavilony (A1, A2 a B), které jsou propojeny zasklenou spojovací chodbou. Filosofií výchovné práce v MŠ je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti v přirozeném a podnětném prostředí, s využitím metod podporujících učení hrou v souladu zájmů a potřeb dítěte. Spolupracuje se základními školami, s Pedagogicko-psychologickou poradnou v Praze 3, Speciálně pedagogickým centrem pro děti a mládež s vadami řeči a pediatrem. MŠ je možné navštívit kdykoliv v průběhu dne.

Nabídka kroužků: Hudebně pohybový – flétna, seznámení s angličtinou + podle poptávky rodičů
Pravidelné akce: Sportovní a kulturní akce v MŠ i mimo školu, jarmark s výstavou dětských prací, Skřítek Podzimníček, Vánoce, Masopustní veselice, vynášení Moreny, Velikonoční zajíček, Den matek, Den dětí – maškarní rej, společné akce „Rodiče a dítě“ – víkendové výlety, tvůrčí dílny, Poslední zvonění

Provoz školy: 6:30 – 17:30 hod.
Kapacita MŠ: 129 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Vozová, Praha 3, 9.6 out of 10 based on 5 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>