Dětské centrum V trávě, o.s., Praha 4

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (12 votes cast)
Ulice: Mezihorská 59
Město: 143 00 Praha 12 – Modřany

.
Telefon:  (+420) 608 861 095
Telefon 2:  (+420) 602 737 482
Web: http://www.vtrave.cz
E-mail: deti@vtrave.cz
E-mail 2: martina@vtrave.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program

 

Detailní popis:
Kdo jsme?Jsme občanské sdružení, které vzniklo hlavně za účelem aktivního a plnohodnotného naplňování volného času dětí a podpory rodin s malými dětmi. Za tímto účelem jsme založili Dětské centrum V trávě.

Pro koho je dětské centrum V trávě určené?

Pro děti školkového věku, které třeba nechodí do školky, ale chtějí si užít čas mezi vrstevníky, prožít spoustu zábavného a přitom se naučit něco nového a zajímavého

Pro děti předškolkového věku, kterým už chybí kolektiv a chtějí si nenásilnou formou vyzkoušet, jaké to ve školce bez maminky bude

Pro děti mladšího školního věku, které chtějí prožít své odpoledne aktivně a zajímavě.

A samozřejmě pro jejich maminky, tatínky, kamarády a další spřízněné duše.

Co nabízíme?

Nabízíme tématické aktivní půldny – půldenní školičku, zaměřené vždy na konkrétní „obor“ činností. I přes tuto zaměřenost respektujeme přirozenou vývojovou potřebu dítěte střídat činnosti, takže v každém půldni se vystřídají různé aktivity i relaxační chvilky, část programu je též naplánována na zahradě centra. Každému broučkovi i berušce se dostane individuálního přístupu přizpůsobenému jejich schopnostem a nárokům, jelikož u nás připadá na jednu lektorku max 8 dětí. Pohybujeme se v přátelském rodinném prostředí, ale naše lektorky jsou profesionálky s odpovídajícím vzděláním, praxí a nadšením.

Za vaše děti přebíráme během programu plnou odpovědnost. Maminky i tatínky však nikam nevyháníme, mohou (ale samozřejmě nemusí) posedět při kávě či čaji v samoobslužné kuchyňce či na zahradě.

Dále máme v nabídce lesní školku, angličtinu pro děti i dospělé, češtinu pro cizince, prázdninové programy a tábory a další akce. Od září nabízíme též celodenní rodinnou školku pro děti od 2 let Zdravě V trávě.

Co plánujeme?

Naše aktivity se budou rozšiřovat, plánujeme pro vás besedy s odborníky na téma zdravé výživy, fyzioterapie, atd, či poradnu speciálního pedagoga, fyzioterapeuta a další. Také se můžete těšit na odpolední či večerní akce pro celé rodiny, táboráky s buřty i kytarou, výlety i víkendové pobyty pro děti.

Dětské centrum V trávě bude pro vás otevřené i po dobu letních prázdnin, naše aktivity budou samozřejmě tomuto příjemnému času přispůsobené. Plánujeme spoustu výletů i několikadenní ozdravný pobyt pro děti.

.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Dětské centrum V trávě, o.s., Praha 4, 9.1 out of 10 based on 12 ratings

1 komentář u Dětské centrum V trávě, o.s., Praha 4

  1. Hanka napsal:

    Skolku mohu jen doporucit. Dcerka je nadsena, vzdy se tam tesi. Pani ucitelky jsou mile a sikovne, hodne se detem venuji. Vyhoda je pekna zahrada, zvirata v okoli a take spise rodinny typ skolky. Pokud Vam nevyjde statni skolka, pak tuhle doporucuji a davam 10 hvezdicek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>