Soukromá mateřská škola Sluníčko Ostrava Poruba

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (9 votes cast)

Ulice: Bohuslava Martinů 812/11
.
Město: Ostrava-Poruba
.
Telefon: (+420) 725828130
.
.
email: info@skolka-slunicko.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
.
Zřizovatel: Soukromá školka, FA Reduza pro s.r.o
.
Detailní popis:

Školka rodinného typu, individuální přístup, v rámci výuky muzikoterapie, flétna,keramika (dle dohody s rodiči), prevence-solná jeskyně.

Chrakteristika školky
Mateřská škola Sluníčko je školkou rodinného typu, což znamená, že paní učitelky přistupují k dětem s péčí a láskou tolik potřebnou ke zdravému rozvoji dětské osobnosti. Ctíme individualitu jednotlivých dětí a cíleně podporujeme jejich schopnosti a přirozenost tak, aby se učily s radostí a zvídavostí sobě vlastní. Pracujeme na tom, aby se naše školka stala pro dítě druhým domovem, ve kterém se cítí bezpečně a šťastně. Základem rodinného fungování je menší počet dětí ve třídě. Naše školka má kapacitu 24 dětí.
Cíle školky
Cílem naší školky je vytvořit pro děti takové zázemí, které podpoří dětskou fantazii a tvořivost, probudí v dítěti zdravé sebevědomí a rozvine jeho touhu poznávat a učit se nové věci. Jako prostředek k dosažení tohoto cíle využíváme především hudebních, výtvarných, dramatických, jazykových a pohybových činností, které jsou pro děti přirozené a vyvolávají v našich žáčcích pocit uspokojení, seberealizace a výjimečnosti.
Spolupráce s rodiči
Velký důraz klademe na spolupráci s rodiči a rodinou našich dětí. Samozřejmostí je vzájemná komunikace, zodpovězení jakýchkoli otázek ze strany rodičů a kladný vztah k řešení individuálních problémů. Každý měsíc pořádáme jedno odpoledne věnované tvoření dětí s rodiči či jinými rodinnými příslušníky. Samozřejmostí jsou besídky, na kterých děti předvádějí, co nového se ve školce naučili. Odměnou jim bývá potlesk a uznání tolik potřebné k rozvoji zdravého sebevědomí.
Hlídání dětí
V rámci provozování mateřské školy nabízíme rodičům a jejich dětem hlídání ve večerních hodinách, noční hlídání a víkendové hlídání. Pro děti je v těchto časech připraven program odpovídající denní době a jejich zvyklostem.

Kapacita MŠ: 24 dětí
.

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Soukromá mateřská škola Sluníčko Ostrava Poruba, 8.1 out of 10 based on 9 ratings

2 komentáře u Soukromá mateřská škola Sluníčko Ostrava Poruba

  1. Veronika napsal:

    Do školky chodí muj tříletý syn a jsme velmi spokojeni. Chodí od začátku rád, do školky se těší. Oceňuji individuální přístup, perfektní péči i zajímavý program pro děti. Opravdu moc doporučuji.

  2. David napsal:

    Vítáme nově zaevidovanou školku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>