Mateřská škola Jažlovická, Praha 4

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (9 votes cast)
Ulice: Jažlovická 2119
Město: 14900 Praha 4 – Chodov

.
Telefon:  (+420) 272 916 869
Fax: (+420) 272 941 609
Web: http://www.volweb.cz/ms_jazlovicka
E-mail: msjazlovicka@seznam.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:
Mateřská škola Jažlovická se nachází na jižním okraji Jižního Města.

     Výchovná a vzdělávací činnost Výchovně vzdělávací práce je zaměřena na osobnostní rozvoj dítěte s kladným vztahem k přírodě a životnímu prostředí. Školní vzdělávací program “Putování za sluníčkem” vychází z ročních období, svátků, lidových tradic, akcí školy a nabídek ostatních kulturních zařízení. Učitelky při práci využívají dětských knih, encyklopedií, tvoří samostatné pomůcky a chodí s dětmi na tématické vycházky.

    Mimoškolní aktivity doplňují vhodně program dětí. Jedná se hlavně o návštěvy divadelních představení či pořádání divadelních představení přímo ve školce, dále návštěvy jiných mateřských škol, návštěvy základních škol, výjezdy na školy v přírodě. Všechny tyto aktivity, včetně jejich četnosti, jsou buď pevně začleněny do dětského výchovně vzdělávacího programu či nepravidelně probíhají podle ročního období, plánovaných akcí školy, momentálního stavu dětí a nabídek ostatních kulturních zařízení.

Kapacita MŠ: 120 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Jažlovická, Praha 4, 8.1 out of 10 based on 9 ratings

1 komentář u Mateřská škola Jažlovická, Praha 4

 1. Hana napsal:

  Letos dochodila starší dcera druhý rok v této školce, konkrétně třída Berušek. Byla jsem moc spokojená a při loučení s učitelkami jsem zamáčkla slzu. Dcera jde do předškoláků, a tak bude chodit na detašované pracoviště do základní školy. Věřím, že bude mít stejně prima učitelky, jaké měla v MŠ přímo v Jažlovické. Prostředí je pěkné, program pestrý, každou chvíli něco vyráběli.

  Za 3 drobnosti dávám hvězdičku dolů:
  - internetové stránky: i když dnes už disponují více informacemi, uvítala bych, aby byly více aktualizovány, aby se jejich prostřednictvím komunikovalo s rodiči – třídní sekce, jídelníček atd.
  - autobusy na výlety: uvítala bych, aby se na školní výlety objednávaly jen a pouze autobusy vybavené pásy
  - více aktivit s rodiči by potěšilo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>