Školka Ježeček

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Ulice: K Rozvodně 945/5
.
Město: Praha 5 – Slivenec
.
Telefon:(+420) 775 715 055
.
www stránky: www.skolka-jezecek.cz
.
.
Typ výuky: Chceme děti vést k větší vzájemné komunikativnosti, soudržnosti, aby si více pomáhaly a byly ohleduplné a tolerantní jedno k druhému.
.
Zřizovatel: Školka Ježeček s.r.o.
.
Detailní popis:
Naše školka je určená dětem od jesličkového věku 1,5 let do předškolního věku 7 let. O děti se postaráme po celý rok vyjma státních svátků. Školka je otevřena od 7,30 hod. do 17,30 hod. Abyste se Vy ani Vaše dítko nemuseli ráno stresovat, můžete dítě přivést při dopoledním vyučováním kdykoliv do 9,00 hod. Po 17,30 je dále možnost zajištění podvečerního hlídání. Pokud si budete chtít někam večer vyjít  a pobavit se, nabízíme Vám hlídaní Vaší ratolesti ve věku od 1 do 8 let i přes noc a dále je možné domluvit hlídání i během víkendu.
.
Kapacita MŠ: 30 dětí, ve skupině je max. 15 dětí
.

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Školka Ježeček, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

2 komentáře u Školka Ježeček

  1. Jana napsal:

    Negativní, zažívací problémy, špatná komunikace, orientace na výdělek, nevhodné komentáře a chování ze strany některého personálu, co si myslí rodiče nás nezajímá, uděláme si to po svém.

  2. admin napsal:

    Vítáme novou školku v naší databázi. Nyní již můžete přidávat komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>