Atrium školka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (11 votes cast)

Ulice: Husova 7
.
Město: Brno
.
Telefon: +420 604 566 997
.
www stránky: www.atriumskolka.cz
.
email: atriumskolka@gmail.com
.
Typ výuky:RVP
.
Zřizovatel: Klubík Brno o.p.s.
.
Detailní popis:
Atrium školka vytváří dětem přátelské a originální, esteticky čisté prostředí, kde si můžou hrát, učit se, tvořit, zpívat, tancovat, skotačit, objevovat, poznávat nové přátele…, to vždy s ohledem na jejich individuální potřeby.

.
Kapacita MŠ: 15 dětí
.

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Atrium školka , 9.0 out of 10 based on 11 ratings

8 komentářů u Atrium školka

 1. Eva Kutová napsal:

  Výborná školka, dcera je moc spokojená. Líbí se mi, že jsou ve školce hodně aktivní – chodí se na keramiku, hvězdárnu, do muzea, divadla, atd. Tety všechny hodné, obvzláště teta Blanka je favoritka.

 2. RM napsal:

  Dvouleťačka mi začala po ránu vykřikovat, že chce do školky jako brácha. Jsem opravdu šťastná, že vím, kam se s důvěrou obrátit. V této miniškolce se dětem “tety” věnují s velkou láskou, prostředí je rodinné, dětí ve skupince jen pár … prostě ideální prostředí pro předškolkovní slečnu, která už se s maminkou nudí, ale na “velkou” školku je přece jen ještě malá. A ty výtvory, které s hrdostí nosí domů! :-)

 3. Jana Z. napsal:

  Pro našeho syna byla tato školka nejlepším úvodem do světa společnosti, zábavy, umění, výletů a kamarádství. Přístupu hlídacích tet Blanky, Báry a Lenky si velmi vážím, jejich ochota, nadšení a spolehlivost jsou výjimečné.

 4. Míša a Verunka napsal:

  Skvělá školka, kterou moje dcera milovala, dokonce když nastoupila do obecní školky neustále na tety Blanku a Báru vzpomínala a chtěla se vrátit. V programu školky je snad všechno co si děti můžou přát, zábava a hry, pohyb , vzdělání, objevování nového a hlavně láskyplný přístup k dětem.Již dnes se těším až předám tetám mladší dceru.

 5. Zuzana Š. napsal:

  Velká spokojenost. Individuální přístup při jednání s rodiči a láskyplný přístup k dětem. “Tety” pomáhají i nad rámec svých povinností (a tato pomoc v případě potřeby pokračuje i po ukončení pravidelné docházky dítka do školky). Přechod do klasické MŠ jsem obrečela :-)

 6. Jana Šmidtmajerová napsal:

  Jednoducho najlepšia školka pre nejmenších ;) Všetko klape ako hodiny a detičky sú spokojné, plné zážitkov, a roznych tanečných kreácií :) všetne pesníčiek, básničiek, pozadu nieje ani umělecká tvorba všeho druhu, a cvičení, saunování a výlety všade možne….. toto sú moje skúsenosti po skoro 4 ročnom denno-dennóm navštevování mojich detí v tejto školke! Rada doporučím!

 7. martina napsal:

  profesionalita – kvalita – přátelství – vzdělání – akce. Vše na jedom místě. Jestli chcete šťastné a spokojené dítě a sami být v klidu – není lepšího řešení.

 8. admin napsal:

  Vítáme nově zaregistrovanou školku. Přejeme hodně úspěchů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>