Mateřská škola Pohádka, Praha 4

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (8 votes cast)
Ulice: Imrychova 937/15
Město: 14300 Praha 4 – Kamýk

.
Telefon:  (+420) 241 764 096
Fax: (+420) 241 772 324
Web: http://www.mspohadka.cz
E-mail: mspohadka@mspohadka.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Škola leží v klidné přírodní zóně malého modřanského sídliště. Je čtyřtřídní. Školu navštěvují žáci z blízkého i dalekého okolí.
Budova školy je jednopatrová, obklopená přiměřeně velkou zahradou osetou travou, chráněna řadou jehličnanů a několika listnatými stromy.
Na školní zahradě jsou čtyři krytá pískoviště, čtyři zahradní domky a několik dřevěných průlezek včetně pergoly. K osvěžení letního provozu slouží mlhoviště.
MŠ Pohádka je klasickou mateřskou školou podporující zdraví a poskytující dětem podněty z oblasti estetických výchov, zaměřující se na rozvoj jak jazykové, tak i tělesné výchovy, rozumových schopností a výtvarných dovedností.
Škola poskytuje integraci dětem s lehkým postižením.

Kapacita MŠ: 120 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Pohádka, Praha 4, 8.0 out of 10 based on 8 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>