Mateřská škola Točitá, Praha 4

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (2 votes cast)
Ulice: Točitá 38/1751
Město: 14200 Praha 4 – Krč

.
Telefon:  (+420) 241 440 491
Fax: (+420) 244 440 491
Web: http://www,sweb.cz/ms.tocita
E-mail: skolka7@atlas.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Šestitřídní mateřská škola sdružující ještě detašované pracoviště. Obě pracoviště se nacházejí v klidné části města, jsou pavilónového typu, mimo hlavní ulici.
Pro pobyt venku je využívána zahrada s pískovištěm, zahradními domky a hřištěm s umělým povrchem a spoustou dalších hracích prvků.
Třídy jsou heterogenní.

     Školní vzdělávací program je zpracován se zaměřením na osobní rozvoj dítěte. Filosofií mateřské školy je vytvořit pro děti podnětné, zajímavé, obsahově bohaté prostředí, které by umožňovalo vyzdvihnout osobnost každého dítěte, vedlo k jeho výjimečnosti na základě nadání, potřeb a zájmů. S přihlédnutím k věku dítěte citlivě rozvíjet jeho fyzické, psychické dovednosti, zajistit pocit bezpečí, jistoty a umožnit mu tím harmonický vývoj.

Kapacita MŠ: 210 dětí

Mateřská škola Hudečkova
detašované pracoviště

Hudečkova 893
140 00  Praha 4 – Krč

Telefon:  241 440 818,  241 442 298
Fax: 241 440 818
E-mail: mshudeckova@volny.cz

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Točitá, Praha 4, 7.0 out of 10 based on 2 ratings

2 komentáře u Mateřská škola Točitá, Praha 4

  1. LenkaB napsal:

    Dnešní učitelky zachází s dětmi, jako s dospělými, běda když je dítě nervově labilní, nebo přecitlivělé, tak se po něm vozí, diktují mu jejich pravidla bez ohledu na křehkou dětskou duši. A když se rodiče ozvou vozí se po jejich dětech. Vzdělání učitelek je jakýsi roční kurz a to jim dává oprávnění vychovávat děti. Empatie, cit a snaha o vzájemné pochopení je jim cizí.

  2. Albína napsal:

    Skolku bohuzel nemohu doporucit. Nektere pani ucitelky jsou mile a s detmi to umi, ale celkove je skolka velmi, velmi chaoticka. Deti se stehuji po pavilonech s igelitkou. Trilete dite si ma samo! zabalit tasku na jednom pavilonu a jit spat do druheho! Neustale jsme resili, ze obleceni, ktere ma na sobe, neni jeho. Spodni pradlo, puncochace ci teplacky naruby a zadkem dopredu je standard. Nikdo nedohlizi, jak se deti oblekaji. Nektere ucitelky jsou arogantni a schvalne dite trapi tim, ze po nem chteji veci, ktere proste jeste neni schopne zvladat. Neustale “napominani” rodicu, co delaji spatne a jak nejsou dusledni….Mame zkusenost i s jinymi MS, tato je suverene nejhorsi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *