Mateřská škola Hlubočepy, Praha 5

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (6 votes cast)
Ulice: Hlubočepská 40/90
Město: 15200 Praha 5 – Hlubočepy

.
Telefon:  (+420) 251 815 315
Fax: (+420) 251 815 315
Web: http://www.skolka-hlubocepy.cz
E-mail: skolka.hlubocepy@seznam.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:
Mateřská škole se nachází v malebném prostředí starých Hlubočep v budově bývalé obecní školy založené v roce 1895.

     Školní vzdělávací program je založen na zásadách projektu „Mateřská škola podporující zdraví“. Cílem se stalo vytvoření harmonického, téměř rodinného prostředí s podmínkami pro podporu zdraví a duševní pohody dětí jako základu pro jejich další vývoj.

Provoz školy: 6:30 – 17:00 hod.
Kapacita MŠ: 100 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Hlubočepy, Praha 5, 9.0 out of 10 based on 6 ratings

2 komentáře u Mateřská škola Hlubočepy, Praha 5

  1. eva vackova napsal:

    Dobry den,mela bych zajem o umisteni meho syna Antonina SEDLAKA k Vam do skolky.Syn chodi do skolky na Ph-4 a bydlime na Zlichove/HLUBOCEPY/.Obracim se na Vas kdyby bylo volne misto u Vas od zari..Dekuji za odpoved..S pozdravem Vackova…tel..776769690///syn je narozen 12.11.2013.

  2. Kateřina Malčikov napsal:

    S naší školkou jsme naprosto spokojení, dcerce se tam moc líbí, našla si nové kamarády, pani ředitelka je úžasná ženská a pani učitelky to samé, skvělý přístup k dětem. Každý týden chodí na výlety do přírody. Pani učitelky mají k dispozici i fotoaparát a děti jsou foceny :-) Mají tématický týdny a děti se dovídají spoustu nového, na nástěnkách neustále nové obrázky a na dětech je vidět jak se každým dnem zlepšují :-) Školku bych určitě neměnila, jediné co mi vadí je, že děti mají jednou za rok focení a to pouze společná fotka což vadí více rodičům že se nedělají i jednotlivci, ale na mém hodnocení to nic nemění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>