Mateřská škola Podbělohorská, Praha 5

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (60 votes cast)
Ulice: Podbělohoraká 1/2185
Město: 15000 Praha 5 – Košíře
.
Telefon:  (+420) 257 220 167
Fax: (+420) 257 220 167
Web: http://www.materska-skola.cz/podbelohorska
E-mail: ms.klamovka@volny.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Mateřská školka nacházející se v prostředí parku Klamovka a v blízkosti ulice Plzeňská. Má malou zahradu s pískovištěm.
V blízkosti se kromě parku také nachází dětské hřiště Okrouhlík. Zahrada a park jsou pro školku zdrojem k poznávání přírody.

     Pro děti jsou připravovány akce  v rámci ekologické oblasti, návštěvy ekologického centra s pořady pro děti, návštěvy stanice pro výcvik slepeckých psů, výlety na statek, seznamování se s Prahou.

Provoz školy: 6:30 – 17:00 hod.
Kapacita MŠ: 100 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Podbělohorská, Praha 5, 8.8 out of 10 based on 60 ratings

25 komentářů u Mateřská škola Podbělohorská, Praha 5

 1. Majorošová napsal:

  Pokud hledáte školku kde bude Vaše dítě šťastné a spokojené, tak to jste tady opravdu správně. Příjemné a vždy milé paní učitelky se o děti starají jako o vlastní. Paní ředitelka vymýšlí spoustu zajímavých akcí a je duší i tělem školky. Ale nemůžu opomenou i zbytek personálu jako jsou paní kuchařky které opravdu vaří chutná jídla a buchty paní kuchařky jsou opravdu TOP. Paní uklízečky jsou nejenom uklízečky, ale i kamarádky, pomocnice a pravé ruky. Z touto školkou máme již druhou zkušenost, s druhou dcerkou a jsme velice pokojený. Za všechno co pro naše děti dělají jim patří veliké Děkuji!

 2. Klára napsal:

  Se školkou jsme naprosto spokojeni. Nemohli jsme si vybrat lépe. Velký dík patří všem zaměstnancům školky za to, co vše jsou schopni pro naše děti připravit. Školku rozhodně doporučujeme.

 3. Jana Kršková napsal:

  Super školka. Přístup k dětem a komunikace s rodiči úžasná. Co úžasného a bohate akce dělají učitelky a p. Řiditelka pro děti. K zhledem k tomu že máme možnost porovnání s jinou školkou. Tak vřele doporučuji všem jen tuto školku.

 4. Honza napsal:

  Tato školka je podle mého jedna z nejlepších školek v Praze nebo aspon v Praze 5 sám jsem do ní chodil a vždy když jsem do ní měl jít tak jsem se velmi těšil. Je tam velmi dobrá atmosféra a hodné paní učitelky.Paní ředitelka se vždy snažila aby nám ve školce bylo co nejlépe,vždy vymyslela nějaký užasný výlet nebo nějakou užasnou akci kterou jsem si já i moji kamarádi užili.Nejvíce si vzpomínám na paní učitelku Alenku vždy na mě bylo hodná a ke všem ohleduplná, je trošku z tvrdšího těsta, ale je to paní učitelka která vás všemu dobře naučí a budete na ní vzpomínat vždy v dobrém.Ikdyž do této školky už nehodím tak se tam rád vždy zastavím, když mám příležitost tak tam rád chodím pomáhat.

 5. Lucie napsal:

  Úžasná mateřská školka s rodinnou a opravdu moc příjemnou atmosférou! Díky činorodé paní ředitelce a učitelskému sboru nabízí plno aktivit, akcí, výstav, tématicky zaměřených dnů či týdnů, výletů, kroužků, atd., kterými je zpestřován běžný program školky. A kuchyně? Z úst dětí – výborná! 🙂

 6. Fridrichovi napsal:

  Tuto školku můžeme jen doporučit. Milé paní učitelky, které mají děti rády, úžasná paní ředitelka, která pro děti připravuje neuvěřitelně pestrý vzdělávací program, usměvavý a nápomocný personál. Tématické okruhy v průběhu celého roku doplněné o exkurze a výlety, řada celoškolkových akcí i s možností zapojením rodičů a sourozenců jako např. Pohádkový les v parku Klamovka nebo tvořivé dílničky, zdravotní prevence formou saunování či oční nebo zubní kontroly, odpolední kroužky, prázdninový příměstský tábor, noční spánek 1x měsíčně a mnoho dalšího.
  Jsme moc rádi, že máme to štěstí, že naši synové mají v blízkosti svého bydliště takto kvalitní státní školku. A děkujeme celému personálu za jejich každodenní péči o naše děti.

 7. Kateřina Kálalová napsal:

  Tato školka je úžasná milý kolektiv učitelů a moje děti se sem každý den moc těší nejradši by chodili i o víkendu. Interiér je vskutku kouzelný a pohádkový.

 8. Jana napsal:

  Školku může všem jen doporučit. Na rozdíl od mnoha jiných státních školních zařízení se zde nesetkáte se zamračenou paní učitelkou. Vždy, když ráno odcházím po předání syna, mi pozitivní atmosféra ve školce dodá energii. Paní ředitelka a paní učitelky se mohou přetrhnout, aby dětem připravily zajímavý, zcela nadstandardní program. Dcerka odcházela na první třídy naprosto skvěle připravená.

 9. Taťána napsal:

  Úžasná školka ,jsme s ní moc spokojeni a rozhodně doporučuji!

 10. Zdeňka napsal:

  Na školku jsme dostali doporučení a i my školku vřele doporučujeme. Ve školce jsou děti spokojené a šťastné. Mají plno výletů a aktivit, které jsou úžasné. Ve školce předškoláky připraví na 1. třídu velmi kvalitně. Školka mimochodem nabízí krásnou novou zahradu i terasu, saunu, pískání na flétničku a angličtinu a pak mnoho kroužků. Další zajímavostí je i možnost nočního spánku jednou za měsíc. Máme tu pohádkové lesy a pasování dětí, když se loučí se školkou a těší se do školy. Prostě naše školka je jednička!!!

 11. Dejana napsal:

  Obe deti chodi(li) do teto skolky, a jsme naprosto spokojeni. Personal skolky, vedle kazdodenni vyborne pece, se stara i aby se deti cizincu citili prijemne a zcela integrovane. Personal skolky mi od zacatku (uz tam chodime 5 let) prijde jako jedna velka rodina–jsou tam i zkusenejsi i mladsi ucitelky, a krasne se mezi sebou doplnuji a pomahaji si. Coz je dobrym prikladem pro deti.
  Jak uz mnozi komentovali, pani reditelka je vyjimecne starostliva a skutecne denne vymysli aktivity pro deti aby se jim pobyt ve skolce zpestril. A deti se takto dostanou na mnoha mista, kam jsme je i my rodice chteli vzit ale z ruznych duvodu jsme se k tomu nedostali.

 12. Jana Janíková napsal:

  Po předchozích zkušenostech mohu jen konstatovat: Super školka! Paní ředitelka úžasná, pořád vymýšlí nové a nové akce pro děti. Zde se opravdu nudit nebudete ani Vy dospělí! Celému personálu patří velké díky!

 13. Daniela napsal:

  Výborná školka plná zábavy,výletů a kroužků ve které se děti opravdu nenudí. Skvělá paní ředitelka,která školkou žije:). Jsme moc rádi,že sem děti chodí. Doporučuji všemi deseti.

 14. Zuzana Kružicová napsal:

  S mateřskou školkou jsme naprosto neskutečně spokojeni. Nemohli jsme si přát pro naše dítě nic lepšího. Paní učitelky mají k dětem velmi laskavý a individuální přístup, rozvíjejí je po všech stránkách. Paní ředitelka organizuje pro dětí obrovské množství jak vzdělávacích, tak zážitkových aktivit a výletů. Není to jenom o chození do školky, ale i o tom, že se děti do školky velmi těší, což mohu vidět nejenom u svého dítěte. Ve školce je velké množství kroužků. Troufám si říct, že pro personál ve školce nejsou děti jen pracovní náplní, ale naopak je mají rádi, což děti okamžitě vycítí. Za nás nejlepší možná volba školky a jsme štastní, že naše dítě může tuto školku navštěvovat. Za všechno patří celému personálu školky obrovské děkujeme.

 15. Lucie napsal:

  Skvělá školka, nedá se jí absolutně nic vytknout. Naprostá spokojenost.

 16. Dara napsal:

  Nejlepší školka, jakou jsme si mohli přát. Jsme moc vděčni za úžasný přístup paní učitelek a za skvělou paní ředitelku, která by pro spokojenost dětí udělala první poslední. Pro děti vymýšlí stále nové a zajímavé akce, výlety, aktivity. Moc děkujeme za vše!

 17. Lenka napsal:

  Super školka. Moc rádi jsme do ní chodili a pořád vzpomínáme. Vstřícná paní ředitelka i ostatní paní učitelky. Paní učitelka Libuška děti naučí vše, co je potřeba znát před nástupem do školy a i něco navíc :-). Děti jsou zde vychovávány v kamarádském prostředí. Doporučuji!

 18. Erlebachová napsal:

  Naprosto skvělá školka. Dcerka se do ní těší. Paní ředitelka má skvělý lidský pristup a zařizuje pro děti spousty aktivit. Paní ucitelky jsou trpělivé a s dětmi stále něco vyrábí a tvoří či podnikají výlety. Dítě se vyvíjí rychleji, doma vypráví, co vše umí nového. Na učitelky do školky a kroužky se těší. Ve školce má spoustu kamarádů. Dcerka se nam ve skolce rozjedla. Považuji to za velké štěstí, že chodíme do takové školky.

 19. Kalašovi napsal:

  Skolka snu. Uzasna pani reditelka, ktera se opravdu zajima o deti a jejich vyvoj. Pani ucitelky jsou hodne, chapave a deti je opravdu miluji. Program skolky je bezkonkurencne nejlepsi. Veskere akce jsou tematicky zalozene a hlavne je neustale neco noveho. Velkym plusem je take zapojovani rodicu do programu a akci skolky. Vrele doporucuji.

 20. Anna napsal:

  Úžasná školka, na kterou moc rády vzpomínáme…
  Skvělá paní ředitelka a učitelky, výborná kuchyně.
  Během roku velké množství akcí a o prázdninách skvělé příměstské tábory, na které jezdíme už několikátý rok.

 21. Diana napsal:

  Úžasná školka. Moc spokojení ,doporučujeme.

 22. Julie napsal:

  Úžasná školka, do které se každý den těšíme!!! Báječná spolupráce mezi školkou a rodinou. Děti i rodiče jsou zde opravdu vítáni. Paní ředitelka neustále vymýšlí a zdokonaluje další akce a programy, které děti i rodiče milují. Paní učitelky vstřícné, dětem se s láskou věnují. I nepedagogický personál je velmi milý a obětavý, paní kuchařky chutně vaří a pečou výborné buchty! Školka má pěkné vybavení, hřiště s měkkým povrchem a hned vedle je park Klamovka. Naše školka je školkou snů všech dětí i rodičů!

 23. Tereza napsal:

  Se školkou jsme moc spokojeni. Nejvíce se mi líbí úžasný přístup nejen paní učitelek, ale také samotné paní ředitelky, která chce pro školku to nejlepší. Neustálé aktivity nejen pro děti, ale i pro rodiče. Tato školka je příjemným partnerem pro dospělé a zároveň skvělá příprava pro děti.

 24. Kubecovi napsal:

  Tato školka rodinného rázu nám moc přirostla k srdci.Je tam velice dobré zázemí pro děti,které školku i paní učitelky a veškerý personál vítají s úsměvem.Jsme s touto úžasnou školkou pod vedením kreativní paní ředitelky velice nadšeni.

 25. Markéta napsal:

  Úžasná školka jak učitelé, tak výborná paní ředitelka, která dělá pro děti maximum. Chodí mi tam už druhé dítě a jsem moc ráda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *