Trojská labuť, Praha 8

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (11 votes cast)
Ulice: Na Dlážděnce 732/50
Město: 182 00 Praha 8

.
Telefon: (+420)  +420 607 333 444
Web: http://www.trojskalabut.cz
E-mail: info@trojskalabut.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program

 

Detailní popis:
Česko-anglická mateřská škola Trojská labuť, se nachází v novostavbě na překrásném území pražské Tróji, v sousedství chráněné krajinné oblasti. Je spojením obsáhlé palety služeb pro rodiny s dětmi na nejvyšší úrovni s velmi nadstandardním vybavením jako je interaktivní tabule, moderní didaktické pomůcky, sauna pro děti, umělecká dílna, pohybový sál, I care systém a mnoho dalšího.Mateřská škola je dětským rájem skýtajícím plno možností zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka. Klademe velký důraz na pečlivý výběr pedagogů a lektorů. Jejich individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí.

Trojská labuť je umístěna v pěší vzdálenosti metra C – Kobylisy a tram zastávky Nad Trojou. Parkoviště pro osobní auta přímo před budovou školky.

Náším cílem je, za přijatelné ceny nabídnout rodičům a jejich dětem místo, kam se budou rádi vracet a v dobrém vzpomínat na školku, kdykoliv se k tomu naskytne příležitost.

Nejen mateřská škola, ale celé centrum Trojská labuť disponuje 9 místnostmi, rozlehlou terasou a vlastní zahradou. Právě to umožňuje vybavení jednotlivých místností a hracích zón speciálně pro požadovanou činnost a zvyšuje tak její kvalitu a efektivnost. I to je především zárukou dostupnosti požadovaných služeb a předpokladem spokojenosti našich nejmenších.

Jako klidné a bezpečné umístění celého projektu mateřské školy byla záměrně zvolena nádherná část Prahy – Trója, která nám nabízí spoustu vycházek do přírody v chráněné krajinné oblasti Trója. Příjemným zpestřením je i nedaleká přítomnost Zoologické a Botanické zahrady.

.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Trojská labuť, Praha 8, 8.2 out of 10 based on 11 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>