Mateřská škola Podléšková, Praha 10

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (8 votes cast)
Ulice: Podléšková 26/3087
Město: 10000 Praha 10 – Záběhlice

.
Telefon:  (+420) 272 658 825
Web: http://www.volny.cz/mspodleskova
E-mail: mspodleskova@volny.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Mateřská škola je 4 třídní, pavilónového typu. Je umístěna v zahradě, nepříliš velké, ale upravené a dobře vybavené dřevěnými objekty pro hry dětí, pískovištěm a sprchou. ”Živým plotem”, který tlumí hluk a zachytává prach, je oddělena od velmi rušné hlavní komunikace.

     Program výchovné práce je doplňován mimoškolními aktivitami, jako např.: výuka anglického jazyka, práce ve výtvarném, keramickém a tanečním kroužku, výuka hry na flétnu, ekologické vycházky, plavání, kulturní akce pořádané v areálu školy (besídky, divadla, apod.), tématické výlety, návštěvy Toulcova dvora, pravidelná účast na Pražské Mateřince, vystoupení dětí na Vánočních trzích Prahy 10, účast na výstavách výtvarných prací Praha 10, účast na výtvarných soutěžích, dna otevřených dveří pro rodiče apod.

     Logopedickou prevenci zajišťuje ve škole PaedDr. Portychová.

     Mateřská škola respektuje rodinu jako výchovného partnera. Proto od samého zápisu dětí do mateřské školy, až po akce a aktivity školy, je zcela jasně patrná úzká spolupráce se sdružením rodičů.

Kapacita MŠ: 120 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Podléšková, Praha 10, 9.0 out of 10 based on 8 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>