Mateřská škola Přetlucká (Křenická), Praha 10

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (7 votes cast)
Ulice: Přetlucká 51/2252
Město: 10000 Praha 10 – Strašnice
.

Telefon:  (+420) 274 782 607
Fax: (+420) 274 782 661
Web: http://www.sweb.cz/pretluckams
E-mail: mspretlucka@volny.cz
E-mail 2: mskrenicka@volny.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Provoz v mateřské škole je zajišťován ve třech třídách v rámci standardního denního provozu od 6,30 – 17,00 hodin. Čtvrtá třída je internátní s nepřetržitým provozem od pondělí od 6,30 hod. do 18,00 hodin v pátek.
Po dohodě lze využít kombinaci denního pobytu s internátním provozem dle individuální potřeby rodičů až do 19,00 hodin včetně večeře.
Prostorná zahrada, která školu obklopuje, je osázena vzrostlými listnatými i jehličnatými stromy a původním vybavením pro pobyt dětí venku.
Děti jsou do tříd rozděleny podle věku.

     Učitelky pracují podle školního vzdělávacího programu a tématických plánů v souladu s obecnými cíli předškolní výchovy.
Doplňkem systematické práce jsou aktivity, kde děti uplatňují své zájmy a rozvíjejí talent – výuka angličtiny, plavecký výcvik, logopedie, hudebně pohybová výchova, práce v keramickém kroužku a výtvarném kroužku.
Pravidelně jsou organizovány tématické polodenní výlety, divadelní představení, ozdravný pobyt dětí v přírodě, zimní lyžařský výcvik a společné akce s rodiči (besídky, táborák, drakiáda, malování kraslic, zahradní slavnost apod.).

Kapacita MŠ: 104 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Přetlucká (Křenická), Praha 10, 8.1 out of 10 based on 7 ratings

1 komentář u Mateřská škola Přetlucká (Křenická), Praha 10

 1. Dagmar McCaffrey napsal:

  1. Pozitivní vztah učitelek k dětem: Ano, přístup je velmi příjemný.

  2. Komunikace s rodiči ( učitelka pravidelně předává informace o dětech rodičům – ústně, písemně,nástěnky, hodnocení, informuje o jeho slabých a silných stránkách): Ano, vše funguje.

  3. Seznámení rodičů se školním a třídním vzdělávacím programem, který by měl být kvalitní, rozvíjet osobnost dítěte, znalosti a dovednosti: Ano.

  4. Seznámení s programem každého dne: Ano.

  5. Dítě je ve školce šťastné, těší se, odnáší si nové znalosti: Ano, školka je velmi tvořivá a veškeré výtvory krásně zdobí prostory školky. Některé projekty jsou individuální a jiné skupinové.

  6. Mnoho každodenních aktivit – dítě se naučilo mnoho her, básniček, odnáší si ze školky výrobky: Ano.

  7. Pěkné, přátelské, čisté prostředí ve školce, otevřené rodičům: Vskutku krásné prostředí. Školka neustále dokupuje moderní vybavení, je čistá a perfketně zařízená a to jak v interiérech, tak i v exteriérech.

  8. Školka nabízí kroužky pro děti: Ano, jak tvořivé, tak sportovní.

  9. Školka pořádá mnoho akcí pro děti ( navšťeva divadla a jiných kulturních akcí, pořádání karnevalu, výletů, zvaní zajímavých hostů, spolupráce se školou, ostatními školkami, návštěva zajímavých podniků atd.: Ano, pořádá a to i akce společné pro děti s rodiči.

  10. Pěkně upravena zahrada vybavená průlezkami, houpačkami pro děti: Krásná zahrada.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>