Mateřská škola Vladivostocká, Praha 10

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
Ulice: Vladivostocká 8/1034
Město: 10000 Praha 10 – Vršovice

.
Telefon:  (+420) 267 310 633
Fax: (+420) 267 310 635
E-mail: vladivostocka@quick.cz

 

Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec, městská část

 

Detailní popis:

     Čtyřtřídní mateřská škola s celodenním provozem je obklopena rozlehlou zahradou – vzrostlé stromy, travnatá plocha, velká pískoviště, v letních měsících mobilní bazén. Zahrada je vybavena herními prvky s umělou dopadovou plochou a pomůckami pro hry, pohybové i poznávací činnosti dětí.

     Pro upevnění zdraví škola zajistila čističky vzduchu, protialergické povlečení dětských lůžek, zařazuje i otužování dětí.

     Program výchovy a vzdělávání vychází a respektuje obecné cíle předškolní výchovy. Obsah a prostředky tvoří převážně pohybové a estetické činnosti. Důraz je kladen na uspokojování potřeb dětí a snahu vyhovět požadavkům rodičů.
Děti mají možnost rozvíjet své schopnosti. ve skupinových zájmových činnostech se zaměřením na činnosti výtvarné, pohybové a hudební-zpěv, tanec, flétna.
Výuku angličtiny zajišťuje agentura.
Výchovnou a vzdělávací činnost školy doplňuje zařazování kulturních akcí – divadelní představení ve škole, návštěvy divadel a výstav, besídky, společné akce s rodiči, výměnné pobyty dětí s dětmi z MŠ v Ústí nad Labem, výtvarné výstavy, vystoupení dětí na veřejnosti, apod.
Pravidelně každoročně pořádá škola ozdravné pobyty dětí v přírodě se zaměřením na bruslení, lyžování a jízdu na kole.
Škola je navštěvována zahraničními delegacemi a hosty z celé naší republiky.
Významnou činností je i prezentace školy na veřejnosti a to i na akcích mimo Prahu, spolupráce se SŠ i VŠ. Škola má svůj oddíl TJ Vlaštovka při ČASPV.

Kapacita MŠ: 120 dětí

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Mateřská škola Vladivostocká, Praha 10, 8.3 out of 10 based on 3 ratings

1 komentář u Mateřská škola Vladivostocká, Praha 10

  1. Lenka Hlaváčková napsal:

    Dobrý den,od září 2018 hledám práci učitelky na poloviční úvazek, nejraději na ranní.
    Praxi u dětí v Mš mám přes 23 let. Děkuji L.Hlaváčková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>