Diskuze

Diskutujte také v naší FB skupině o MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH

nebo pokud máte předškoláka

můžete diskutovat v FB skupině o ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

 

Posledních 5 příspěvků v naší FB skupině o MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH:

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Diskutovat také můžete v diskuzním fóru na těchto stránkách:

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Zkušenosti se Slavíček-hudební mateřská škola s angličtinou s.r.o. (České Budějovice)
Angelika
Nováček
Příspěvků: 1
Permalink
Příspěvek Zkušenosti se Slavíček-hudební mateřská škola s angličtinou s.r.o. (České Budějovice)
dne: August 2, 2013, 12:45
Citovat

Všechny zdravím.
Když někdo chce vědět názor na Slavíček-hudební mateřská škola s angličtinou s. r.o. (Rudolfovská 34/64, České Budějovice), měl by se zeptat jedině nás, protože nikdo tam nevydržel tak dlouho jako my. Dcerka navštěvovala školku od ledna 2012 do července 2013.
Mohla bych o tom napsat opravdu hodně, ale ve zkratce můžu říct, že paní PhDr. Hana Topolánková má opravdu zvláštní způsob jednaní, nejlepší by bylo, aby s rodiči místo ní jednal nikdo jiný. Ale nejsme konfliktní, a její výkyvy nálad jsme vždy nějak překously a braly s humorem, protože dcera tam byla spokojena. I když kolik krát opravdu dělala všechno proto, aby manželovi zkazila náladu na celý den, a to vždy naprosto bezdůvodně. Studentky, které tam měla na výpomoc byly vždy užasne, a dětičkám se pleně věnovali (ne vím proč, ale střídali se velmi často). Bohužel děti tam bylo vždy málo, maximum bylo 14 děti, a to v letě 2012 v období prázdnin, jinak 3–5, a dost často tam byla dcerka sama. Od záři nám dcerku přijaly do statní školky, a tak jsme doufali že v letě zase bude hodně dětiček a nějak už tam do záři dochodíme, ale bohužel jak začalo pěkné počasí, tak ve školce bylo prázdno.
Snad jediné co jsme za celou dobu s pani ředitelkou zkoušeli probrat, bylo, že dcerka měla problém s jedním chlapečkem, který školku taky navštěvoval. Místo toho abychom si rozumně promluvily, co ž s ní opravdu nejde, manželovi řekla, že naše holčička taky není žádný andílek a konec. Před tím se na dcerku někdy nestěžovala, říkala, že je opravdové zlatíčko (což ve skutečnosti je, a tak se i jmenuje) a školkové sluníčko. Člověk by si myslel že když jsme tam vydrželi chodit nejdil ze všech od existenci školky, a zaplatily ji jen 44000 školkovné za rok, nepočítám pul roku, kdy dcerka navštěvovala školku jenom 2–3 krát týdně, tak by se k nám měla chovat mile a vstřícně, a udělat všechno proto, abychom tam zůstali i na další rok. Ale pani PhDr. Hana Topolánková pravděpodobně neví, co znamená vyraz „zákazník je náš pan“.
Měly jsme smlouvu, že školku budeme navštěvovat od záři 2012 do srpna 2013 a dostaneme slevu na školkovném. Ale jak ředitelka začala byt zoufala, že nejsou děti, tak už se přestala chovat rozumně. Od smlouvy jednostranně odstoupila tím, že školku 3 dni v červnu měla zavřenou, oznámila nám to na poslední chvíli a žádnou finanční náhradu jsme nedostali. Byla to poslední kapka, a tak jsme se rozhodli v srpnu tam už dcerku nedávat, nejdřív na to zareagovala PhDr. Hana Topolánková klidně a pak napsala, že školka bude zavřena další 3 dni a k tomu „asi ještě 3 dalších dní…“, a že ji dlužíme školkované za měsíc srpen a 100,–Kč za každý den prodlení (Pozor! To také budete mít ve smlouvě). No, …. ne budu popisovat té „pěkné“ smsky co nám psala, jenom to uzavřu tím že teď s ni jednáme pouze přes právníka (a upozorňuju, že můžete dopadnout stejné, když se rozhodnete pro její školku).
Ted v srpnu jsme dali dcerku do školky „Fazolka – hlídání děti“ (Dobrovodská č. 17, 370 01 České Budějovic), a je nadšena, a my taky.

Host

Příspěvků: 11
Permalink
Příspěvek Re: Zkušenosti se Slavíček-hudební mateřská škola s angličtinou s.r.o. (České Budějovice)
dne: February 8, 2014, 14:54
Citovat

Dobry den mili pratele. Nedavno jsem nahodou na serveru materskaskolainfo narazila na informaci o me skolce. Jsem prekvapena z toho, ze nekdo kdo dobrovolne a rad, rok a pul vyuzival nasich sluzeb, pise takove nesmysly a pomlouva nasi praci. A hlavne kritizuje. Kazdy z nas ma pravo na kritiku a hodnoceni. Bylo by skvele, kdyby zacal kazdy u sebe, kdybychom si dokazali vsichni poctive odpovedet na otazku - co jsem udelal v zivote pro ostatni lidi, jsem potrebna bytost? Davam lasku a pomoc svemu okoli? Pani Angelina Cerenina kritizuje a hlavne pise nesmysly. Do dnesniho dne me s manzelem dluzi skolne za mesic srpen 2013. V letni skolce byla studentka Lucie Marvanova spolu s udrzbarem Honzou Ondrichem. Mala Zlata do skolky s tatinkem nedorazila a prestoze na ne cekali, uz se v nasi skolce nikdy neukazali. Nedorazili pravdepodobne proto, ze se jim posledni mesic smlouvy o peci nechtelo platit.
Nase skolka vychovava deti pomoci hudby empatie a svobody. Mame zde i vyuku anglictiny Helen Doron, jsme naplneni a od zari 2013 jsme se stali i akreditovanou skolkou, kterou podporuje i mesto Ceske Budejovice. Pockame si na zhodnoceni nasi prace nejen ostatnimi rodici, ale i ceskou skolni inspekci. A kdo neveri at tam bezi. Vsechny vas srdecne zvu do nasi privatni skolky, ktera je pristupna vsem slusnym lidem dene od pul 8 do 17 hodiny. Prijdte a posudte sami nasi praci. Pomlouvat dokaze kazdy. Vase Hanka Topolankova.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.013 vteřin.