Mateřská škola Mostní, Opava

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (16 votes cast)
.
Ulice: Mostní 68
Město: 74601 Opava

.
Web: www.msmostni.wz.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Kapacita MŠ: 49 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola Mostní, Opava, 8.3 out of 10 based on 16 ratings

6 komentářů u Mateřská škola Mostní, Opava

 1. Lucie napsal:

  Pro Tomáš: To co píšete není vůbec pravda. Ta paní učitelka, která tam přišla nová je naprosto skvělá!!!Děti ji milují, věnuje se jim v plném rozsahu. V komunikaci s rodiči je taktéž velmi milá. Školku hodnotím na 1, děti jsou tam spokojené a to je hlavní.

 2. Tomáš napsal:

  Je to v posledni době upl hruza vte školce nabrali novou učitelku ktera si hodne hraje na zastupkyni ale nejde ji to.Zanedbava vše co se tyče děti ve školce přiklad dědi se mlatiou na zahradě nikdo se jich nevsimne někdo se pokaka nikdo se nevšimne az pak jak prijdou rodiče tak najednou ze si toho všimly a upl vše převraci nechci jmenovat tu zastupkyni jmenem jen je to muj nazor a veřim tomu že se to nezmeni pokud ji neviměni za jinou skratka delaji stoho holubnik ale chtěji neskutečne penize za to nepochopim.. :(

 3. Magda napsal:

  Bydlíme asi 30 metrů od školky a těší mě, ze je tak hodnocena. Určitě budeme chtít, aby Mathias navštěvoval právě tuto školku :)

 4. Gabka napsal:

  Včera jsme byli 1.den ve školce, Matýsek neplakal, ale chtěl ať zůstanubs ním, paní učitelka mi to sama navrhla, podacěhráli jsme si a šli domů. Dnes už byl malý odvážnější, zvědavý na nové hračky a nechal se zaujmout paní učitelkou, po vyzednutí mi hlásil plno dojmů a jak chce jít zítra zase, líbí se mi přístup paní učitelky i klidné, rodinné prostředí školky.

 5. Marta napsal:

  Bydlíme kousek od této školky a dcerka na ní také chodila poslední rok před školou. Za mne naprostá spokojenost. Paní učitelky milé, vstřícné, nebyl problém se kdykoliv na cokoliv zeptat, informovat,… Menší kolektiv dětí ve dvou třídách- rodinné prostředí, klidná lokalita.Spousta akcí pro děti jak ve školce tak i mimo ní. Letos se chystáme k zápisu se synem :-) )))

 6. Petra napsal:

  Dcera chodila do skolky posledni rok pred nastupem do skoly a byla moc spokojena, pani ucitelky byly vstricne a vymyslely mnoho akci pro deti. Je to skolka rodinneho typu v klidnem prostredi,mohu jen doporucit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>