Mateřská škola Pekařská, Opava

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (16 votes cast)
.
Ulice: Pekařská 415/98
Město: 74601 Opava

.
Telefon: (+420) 553 732 192
E-mail: mspekarska@volny.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Kapacita MŠ: 52 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
.
Mateřská škola Pekařská, Opava, 8.3 out of 10 based on 16 ratings

3 komentáře u Mateřská škola Pekařská, Opava

  1. Alena Laresová napsal:

    Mateřská školka Pekařská je super. Je to školka malá, rodinného typu. Ve třídě jsou děti od 2,5 let do 7 let a spolupráce dětí a učitelek je super. Děti chodí do školky rády, ze školky s brekem, protože “ještě” nechtějí domů. Je zde velký výběr kroužků, akcí a odpolední tvoření dětí s rodiči. Paní učitelky jsou ochotné, usměvavé. Vždy jsou ochotné vyslechnout a poradit. Mají vždy připravený zajímavý program a výuku pro naše děti. Tato školka si zaslouží 1*. Děkuji tímto všem učitelkám, ale také paní Ali a Lidce.

  2. Ivana napsal:

    Tuto školku máme moc rádi. Školka malá rodinného typu, výborné hodné spolupracující učitelky. Dcera se do školky vždy těší. Máme to daleko, ale nelituji.

  3. Karin napsal:

    Nevite,jaká je šance umístit do této školky tříleté dítě? Jak to bylo minulý rok?Díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>