Mateřská škola Sluníčko, Opava

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (8 votes cast)
.
Ulice: Krnovská 18/1094
Město: 74601 Opava

.
Telefon: (+420) 553 622 913
E-mail: msslunicko@atlas.cz
Web: www.slunickoopava.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Kapacita MŠ: 150 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola Sluníčko, Opava, 8.1 out of 10 based on 8 ratings

2 komentáře u Mateřská škola Sluníčko, Opava

 1. Jolana napsal:

  Maminky, jakou mate zkusenost s touto skolkou co se tyka pripravy predskolaku na skolu( rozcvicovani rucky), psani, uceni pismenek, pocitani, navstevuje skolku logoped? Dekuji za info.

  • Lenka napsal:

   Dobrý den,
   máme velice dobré zkušenosti. V předškolní třídě měli sešit A4 a postupné cviky, kde každý týden ve školce cvičili. V menší třídě cvičili taky, ale na velký papír – obtahovali obrázky. Na správné držení tužky nás upozornili a prosili, jestli dohlídneme i doma. Takže tohle podle mě k velké spokojenosti. Písmenkama se učili podepisovat tiskacím výkres. V lednu do školky přišly učitelky ze ZŠ a mohli jsme se ptát co nás zajímalo. A taky jsme měli v předškolní třídě pohovory s rodiči – ohledně připravenosti daného dítka na školu, což jsem oceňovala. Mlaďoch se byl kouknout i na dvou ZŠ se školkou. Paní učitelky měl rád a do školky se těšil. Kroužků měli hodně na výběr. Akce pro rodiče s dětmi, výlety,… Já byla spokojena.

   A s tou logopedií – tu dělala paní učitelka co má státní zkoušky z logopedie. Vím, že holky ve třídě se chlubily obrázky a rodiče byli spokojení. Na začátku roku si paní učitelka povídala s každým dítkem zvlášť a pak říkala rodičům jak to to dítko s tou řečí má. Za nás celková spokojenost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>