Mateřská škola Stěbořice

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (10 votes cast)
Město: 74751 Stěbořice 57

.
Telefon: (+420) 553 661 014
Web: www.ms-steborice.cz
E-mail: ms.steborice@seznam.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
Zřizovatel: obec
.
Detailní popis:
Kapacita MŠ: 70 dětí
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola Stěbořice, 8.4 out of 10 based on 10 ratings

1 komentář u Mateřská škola Stěbořice

  1. Lucie napsal:

    MŠ Stěbořice, je školka se dvěma třídami a jedním odloučeným pracovištěm v Jezdkovicích s jednou třídou. Školné hradí obec Stěbořice, rodiče hradí obědy a jednorázově platí sponzorský dar 1000,- Kč, který se využije na potřeby dětí. Rodiče do školky donáší pastu, kartáčky a kapesníčky. Ústní hygieně je věnována velká pozornost.
    Školka má skvělé pracovníky, kteří se plně věnují dětem a vytvářejí pro ně domácí prostředí. Jídlo dodává školní jídelna ZŠ Stěbořice a dětem moc chutná, můžou si i přidat. V MŠ se zdarma vyučuje angličtina, flétna, gymnastika, děti spolu vaří, pečou a získávají mnoho dovedností. Děti jezdí na exkurze, výlety, do divadla a mají mnoho dalších aktivit. MŠ pravidelně pořádá tvořivé odpoledne pro rodiče, prarodiče a děti.
    Jediným mínusem školky je zahrada, která je sice dostatečně velká, ale je nedostatečně vybavená. Staré prolézačky byly nebezpečné a musely se odstranit. Bylo žádano o dotaci, takže se vše brzy zlepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>