Dětský klub Myšáci – soukromá mini školka, Praha 9 – Kyje

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (22 votes cast)

Adresa: Chlumecká 1645, 198 00,  Praha 9 – Kyje

tel.: +420 774 847 593

web: www.dkmysaci.cz

email: info@dkmysaci.cz

 

Provozní doba:

Po-Pá  7,30 – 18,00

So-Ne 8,00 – 17,00

 

Popis:

Dětský klub Myšáci je soukromé zařízení s kapacitou 10 až 15 dětí. Nabízíme Vám denní péči, nárazové hlídání, nárazové noční hlídání a to vše i o víkendech. U dětí do tří let je snaha odstavit je od plen, naučit děti základním hygienickým návykům a pomoct tak rodičům.

Dětský klub sídlí na velice příjemném místě na rozhraní Černého mostu a Kyjí, v nové vile s velkou zahradou. Vašemu dítěti nabídne mnoho aktivit. Nenucenou konverzaci v anglickém jazyce, hru na flétnu a především hrátky na zahradě.

Pro vaše děti máme nachystanou nabídku stravy v kvalitě “bio” od certifikované společnosti. Možnost objednání speciální stravy pro alergické děti. Snídaně, svačinky a pitný režim jsou v ceně “školného”.

Výhody Dětského klubu Myšáci:

- dítě můžete přivést do klubu a vyzvednout z klubu kdykoliv!

- individuální a nadstandartní péče o Vaše dítě v malém kolektivu max. 15dětí!

- přijímáme děti od 1roku!

- provoz o svátcích i prázdninách!

Možnost parkování v ulici Blatská, před školkou nebo na požádání v zahradě školky

V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.

Dětský klub Myšáci – soukromá mini školka, Praha 9 - Kyje, 8.5 out of 10 based on 22 ratings

8 komentářů u Dětský klub Myšáci – soukromá mini školka, Praha 9 – Kyje

 1. Ve dnech od 19. – 30. 8. 2013 od 8,00 do 15,00h. proběhne zápis do Dětského klubu Myšáci na školní rok 2013/2014
  Budete mít možnost:
  Osobně navštívit Dětský klub
  Zkušebně umístit dítě na dobu 2h. – zdarma
  Získáte slevu na školkovné ve výši 15% na celý školní rok

 2. Po dobu povodní v Praze nebude přerušen provoz v Dětském klubu Myšáci.
  Nabízíme v tomto období péči i o děti z postižených oblastí Prahy a okolí.
  Bližší informace: http://www.dkmysaci.cz/news/v-dobe-povodni-provoz-neprerusen/

 3. Nabídka letní školky pro děti od 1 roku do 6 let. Bližší informace naleznete zde: http://www.dkmysaci.cz/letni-prazdniny-07-08-2013/

 4. Každý pátek v dubnu od 9,00 do 12,00h je možné Dětský klub Myšáci navštívit. Bližší informace naleznete zde: http://www.dkmysaci.cz/news/detsky-klub-mysaci-je-kazdy-patek-od-9-00-do-12-00h-otevreny-pro-verejnost-/

 5. Jana napsal:

  Dětský klub Myšáci je skvělé a příjemné prostředí. Milé a hodné tety vždy vymyslí nějakou zajímavou aktivitu, při které se děti nenudí a rozvíjejí při tom své schopnosti, jak umělecké tak i jazykové. Děti tohle prostředí mají hodně rádi jak díky tetám tak i skvělému prostředí (hodně hraček :D )
  Prostě bezkonkurenční =))))

 6. Maminky, můžete nás sledovat i na facebooku, naleznete zde bohatou fotogalerii z naší mini školky…http://www.facebook.com/materinka
  Děkujeme za příjemná hodnocení!

 7. Adéla Králová napsal:

  Všem maminkám můžeme Dětský klub Myšáci jen doporučit! S Ladislavou souhlasím a ještě přidávám, že školička, kam můžeme přivést malou kdykoliv a ještě nám nabídne hlídání o víkendu a v noci, je opravdu jedinečná…Už jsem vyzkoušela všechny služby a byla jsem moc spokojená já i naše Anička!

 8. Ladislava napsal:

  Super dětský klub Myšáci příjemné prostředí moc hodné tety a hlavně přístup k dětem a vřelé pohlazení,které tak dítě potřebuje během dne bez maminy.Moje veliká radost že dítěti se ze školky nechce a moc se těší na další návštěvu:-))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>