Mateřská škola SOKRATES, s.r.o.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (6 votes cast)
Ulice: Mjr. Nováka 1455/34
Město: 700 30 Ostrava-Hrabůvka
.
Telefon: (+420) 800 100 570
Web: www.sokratesek.cz
E-mail: skolka@sokrates.cz
.
Typ výuky: Školní vzdělávací program
.
Detailní popis:
Bilingvní mateřská škola. Školka bez starostí. Školka All inclusive.
.
V horní části stránky ohodnoťte školku počtem hvězdiček (10 hvězdiček – nejlepší hodnocení). Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s touto školkou.
Mateřská škola SOKRATES, s.r.o., 8.7 out of 10 based on 6 ratings

2 komentáře u Mateřská škola SOKRATES, s.r.o.

 1. Gabriela Maršálková napsal:

  Do Sokratesku chodí můj 4.5 letý syn a 2 letá dcera. Všichni jsme velmi spokojeni. Děti projevují znalosti nejen angličtiny, ale i jiných dovedností. Je prostě na nich poznat, že se jim učitelé na 100% věnují. Malá ráno skáče radostí, že má jet do školky. Sokrates má také rozvoz dětí, což mi ušetří neskutečnou spoustu času a pro děti je to zajímavější, že do školky a z ní jezdí autobuskem ;)
  Jediná nevýhoda zatím je, že z dětí moc konkrétních informací nedostanu, takže pokud potřebuji vědět, co se děje ve školce, musím si zavolat paní učitelce nebo si jednou za čas děti vyzvednout sama a na vše se vyptat.

  • Ježíšek napsal:

   No paní Maršálková,
   Je jasné že lidi jako vy a Váš manžel kteří okrádají ostatní a pak LUP rozprodávají na internetu si mohou dovolit dětem platit soukromou školku pro děti.A přitom se před lidmi tváříte jako spořádaná rodinka s podnikáním 21.století Seven Point.Doufám že se Vám to jednou stejnou mírou vrátí.Pěkný den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>